Банки

Кредобанк
Кредобанк

«Кредобанк» співпрацює з Німецько-Українським фондом у впровадженні програм підтримки та розвитку мікробізнесу, малого та середнього бізнесу України. Відповідний меморандум між банком та фондом було підписано 4 квітня у Києві під час Фінансового ярмарку для малого і середнього бізнесу.

Ощадбанк
Ощадбанк

ВАТ "Ощадбанк" - одна з найбільших фінансово-банківських установ в Україні, 100% капіталу належить державі. Банк має розгалужену мережу установ - понад 6000, тут працює майже чверть банківського персоналу України.

ПроКредитБанк
ПроКредитБанк

ПроКредит Банк є частиною міжнародної групи ПроКредит, акціонерами якої є великі міжнародні фінансові організації і компанії: ПроКредит Холдинг (Німеччина), Німецький державний банк розвитку KfW (Німеччина). Банк не пов'язаний з будь-якими економічними або політичними групами.

Кредитвест Банк
Кредитвест Банк

КРЕДИТВЕСТ БАНК — перший турецький банк в Україні, відкритий для того, щоб надавати якісні послуги українським та іноземним клієнтам.

УкрГазБанк
УкрГазБанк

УКРГАЗБАНК в рамках співпраці з Німецько-Українським Фондом пропонує низку програм кредитування для розвитку бізнесу. Програми передбачають спеціальні умови кредитування на розвиток і підтримку бізнесу за низькими процентними ставками для підприємців і підприємств малого та середнього бізнесу, а також сільськогосподарських підприємств.

Мегабанк
Мегабанк

ПАТ «Мегабанк» діє на ринку банківських послуг з 1990 року. З тих пір банк зарекомендував себе як надійний партнер на фінансовому ринку України. До складу акціонерів Мегабанку входять три провідні фінансові інститути: Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD), Німецький банк розвитку KfW та Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

Банк Львів
Банк Львів

Банк Львів - 28 років надійної роботи в Україні.
99,9% іноземний банк зі швейцарськими та європейськими власниками.

Пиреус Банк
Пиреус Банк

Группа Пиреус Банка предлагает полный спектр финансовых услуг и сервисов примерно 5,3 млн клиентов в Греции. Основан в 1916 году, Пиреус Банк пережил период государственного владения и управления (1975-1991 годы). 1 декабря 1991 Банк был приватизирован. С этого времени продолжается стремительный рост Группы Пиреус Банка.

АСВІО БАНК
АТ "АСВІО БАНК"

Індивідуальна робота, стабільність і зваженість – це ті ключові риси, що відрізняють "АСВІО БАНК" в очах наших клієнтів. Ми є одним з перших комерційних банків України, успішна історія якого налічує вже більше 30 років, і при цьому – залишаємося невеликою банківською установою.