Лізингові компанії

ОТП Лізинг
ОТП Лізинг
«ОТП Лізинг» – універсальна лізингова компанія, входить до складу європейської фінансової групи OTP Group, яка протягом десятиліть має надійну репутацію в усій Европі. Компанія «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». ОТП Лізинг – єдина лізингова компанія на українському ринку, що належить міжнародній банківській групі, акції якої котируються на Лондонській фондовій біржі.
ТОВ БЕСТ ЛІЗИНГ
ТОВ "БЕСТ ЛІЗИНГ"
Best Leasing - це команда професіоналів, які впевнені в тому, що життя має бути комфортним. А все, що стосується комфорту у використанні автомобілів та іншої техніки - забезпечимо ми!
ТОВ УЛФ-ФІНАНС
ТОВ "УЛФ-ФІНАНС"
ULF - лізингова компанія, яка надає послуги фінансового, оперативного, зворотнього лізингу та сервісного обслуговування. 9 років роботи на фінансовому ринку дали змогу краще розуміти клієнтів, бути гнучкими, корисними, відповідально та швидко закривати потреби та сприяти розвитку Вашого бізнесу.
АТ "ПУМБ"
АТ "ПУМБ"

Перший Український Міжнародний Банк – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їх очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення.

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Найбільший банк України

Тих, хто хоча б раз у житті користувався послугами ПриватБанку, уже понад 20 мільйонів – половина всіх користувачів банківських послуг в Україні від приватних осіб до компаній і підприємців. Постійно користуються послугами ПриватБанку майже 18 мільйонів українців, а клієнтів діджитал-банку Приват24 нині 13,5 мільйона.

АТ "УКРЕКСІМБАНК"
АТ "УКРЕКСІМБАНК"

Державний експортно-імпортний банк України створений 3 січня 1992 року згідно з Указом Президента України №29 та 23 січня того ж року банк отримав свою першу ліцензію від Національного банку України.

АТ «Укрексімбанк» є акціонерним товариством, 100% акцій якого належать державі в особі Кабінету Міністрів. Структура АТ «Укрексімбанк» в Україні складається з Головного банку, 22 філій та 29 відділень (станом на 01.10.2021).