Моніторинг законодавства
19 Червня, 2024

Декларації на оброблення відходів дійсні 9 місяців

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2023 р. № 1137» від 4 червня 2024 р. № 637.

Змінами до п. 2 постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2022 р. № 314» від 31 жовтня 2023 р. № 1137 установлено, що подані суб’єктами господарювання декларації про провадження видів господарської діяльності щодо здійснення операцій з оброблення відходів до дня набрання чинності п. 2 змін, затверджених цією постановою, є дійсними протягом дев’яти (раніше – п’яти) місяців з дня набрання чинності такими змінами.

Протягом цього строку суб’єкти господарювання для подальшого провадження своєї діяльності повинні отримати відповідні дозвільні документи у порядку, строки та на умовах, що передбачені Законом України «Про управління відходами».

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Джерело: Lexinform