Моніторинг законодавства
17 Січня, 2023

Для конкурсу з перевезень пасажирів на міжобласних маршрутах документи можна подавати у е-формі

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» від 3 січня 2023 р. № 27.

Зокрема новими абзацами п. 29 Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 р. № 1081, передбачено, що перевізник-претендент подає документи для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на міжобласних маршрутах у паперовій або електронній формі.

Перевізник-претендент подає документи для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на внутрішньообласних маршрутах та маршрутах в межах території однієї територіальної громади у паперовій формі.

Документи для участі у конкурсі у паперовій формі подаються перевізником-претендентом згідно з вимогами п. 30 та 34 цього Порядку.

У разі подання перевізником-претендентом документів для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на міжобласних маршрутах в електронній формі організатор або робочий орган протягом двох робочих днів зобов’язаний надіслати на електронну адресу перевізника-претендента, з якої були подані документи, повідомлення про їх отримання.

Джерело: Lexinform