Новини банків-партнерів
22 Грудня, 2023

Клієнти відзначили ПриватБанк у 13 «банківських» номінаціях рейтингу PaySpace Magazine Awards 2023

Українці все більше довіряють та активніше користуються сервісами та послугами ПриватБанку – про це свідчать результати цьогорічної премії PaySpace Magazine Awards 2023. За підсумками відкритого голосування користувачів фінансових та банківських послуг, ПриватБанк отримав відзнаки у 13 “банківських” номінаціях премії.

Завдяки всебічній підтримці клієнтів та продовження кредитування картка “Універсальна” ПриватБанку отримало “золото” у  номінації “Найкращий кредитний банківський продукт для фізичних осіб”. Незламна мережа безготівкових розрахунків ПриватБанку отримала найвищі відзнаки “Найкращий банк-еквайєр”, “Найкращий партнер бізнесу з прийому платежів онлайн” та  “Найкращий процесинг”.

Клієнти також визнали ПриватБанк найкращим українським банком для ФОПів, міжнародна платіжна система PrivatMoney стала найкращим  сервісом транскордонних переказів, а додаток “Термінал”, який дозволяє підприємцям приймати безготівкові платежі з смартфону, стала найкращим рішенням року  для прийому платежів офлайн.

Серед лідерів українського рейтингу банків фінтеху – цифровий банк Приват24, сервіс онлайн ідентифікації ПриватБанку, кредитні продукти для бізнесу та новий валютний сервіс для корпоративних клієнтів “Торгова платформа”. Також цього року вперше благодійна програма ПриватБанку “Допомагати просто”  – серед найкращих українських фінтех-рішеннь для благодійності.

Найпопулярніший рейтинг українського фінтеху та фінансових сервісів – PaySpace Magazine Awards проводиться 7 рік спеціалізованим виданням про цифрові фінанси та послуги PaySpace Magazine. У номінаціях беруть участь банки, фінансові компанії, стартапи та онлайн сервіси, що працюють в Україні. Особливістю цього рейтингу є те, що за найкращі сервіси голосують споживачі послуг на спеціальному сайті премії.