Новини банків-партнерів
05 Липня, 2023

Кредитний портфель ПриватБанку по лізингу та кредитам на придбання основних засобів перевищив 5 млрд грн

Цього року ПриватБанк став основним партнером українського бізнесу з лізингу та кредитування на придбання нової сільгосптехніки, обладнання, дорожньої техніки та комерційного автотранспорту. Так, за 6 місяців 2023 року на вказані цілі було надано 2,23 млрд грн, що в 4,5 рази більше за аналогічний показник минулого року. Більшість угод підписані з клієнтами малого та середнього бізнесу за підтримкою урядової програми “Доступні кредити 5-7-9%.

Як повідомив член правління банку з питань МСБ Євген Заіграєв, 70% профінансованих банком проектів – це фінансування закупівлі сільгосптехніки, комерційного транспорту та спецтехніки. ПриватБанк продовжить підтримувати український бізнес в рамках фінансування за програмою уряду “Доступні кредити 5-7-9%”, та планує до кінця 2023 року профінансувати ще мінімум 3 млрд грн угод на купівлю основних засобів.

Найбільшим попитом у клієнтів користуються придбання таких марок сільгосптехніки, як John Deere, CLAAS, CASE, New Holland, Fendt, Lemken, Horsch, PÖTTINGER, AMAZONE та інші. Також великим попитом користується фінансування комерційного транспорту та спецтехніки таких марок як JCB, Volvo, MAN, SCANIA, DAF, Mercedes-Benz, Schwarzmüller, Schmitz, Wielton, Bodex.

Подати заявку на оформлення можна на сайті.

Джерело: Власна Справа