Новини МСП
14 Жовтня, 2022

Мікрогранти для підтримки бізнесу фінансуватимуть зі спеціального рахунка

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання фінансування підтримки малого та середнього бізнесу» від 12 жовтня 2022 р. № 1156, якою визначено механізм використання коштів з відкритого у Національному банку рахунка Мінекономіки «Фонд підтримки малого та середнього бізнесу», на який зараховуються внески від фізичних та юридичних осіб приватного права та/або публічного права у національній та іноземній валюті як благодійна пожертва, гуманітарна допомога, гранти та дарунки.

Кошти, що надійшли на рахунок Мінекономіки «Фонд підтримки малого та середнього бізнесу», спрямовуються на надання безповоротної державної допомоги фізичним особам, суб’єктам господарювання у формі мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

Надання безповоротної державної допомоги отримувачам у формі мікрогрантів здійснюється відповідно до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу».

Джерело: Lexinform