ЗМІ про нас
21 Квітня, 2023

Ми готові боротися з будь-якими травмами і болями

Програма з підтримки фінансування інвестиційних проєктів малих і середніх підприємств, яку фінансує уряд Німеччини через KfW та Євросоюз в межах ініціативи EU4Business продовжує допомагати бізнесу України. Завдяки програмі сотні українських підприємств отримали можливість активно розвиватися.

Кілька років тому скористатися вигідними умовами Програми зміг і полтавський Центр ударно-хвильової терапії “Біостимул”, який понад десятиліття лікує травми українців різного характеру в урології, естетичній медицині, в травматології, ортопедії.

«Ми давно мріяли про апарат сфокусованих ударних хвиль виробництва STORZ MEDICAL Швейцарії. Адже з цим апаратом можливості значно виростають», – пригадує Віктор Курило, лікар і засновник Центру.

Дізнавшись через Укргазбанк про Програму з підтримки фінансування інвестиційних проєктів МСП, підприємець підготував заявку на інвестиційний проєкт та, у результаті, завдяки залученню кредитних коштів в рамках Програми придбав бажане обладнання вартістю 980 тисяч гривень.

Завдяки придбаному обладнанню лікарі Центру дістаються до проблеми завглибшки 7-8 сантиметрів, що сприяє високій ефективності лікування.

«686 тисяч гривень — це кредитні кошти, які розбиті на 5 років під 7% річних. Процес збору документів і оформлення кредиту зайняв максимум півтора місяця. Хочеться порекомендувати малим підприємствам не боятися, а йти сміливо до партнерів і брати участь в програмі кредитування». 

Повномасштабне вторгнення, звісно ж, вплинуло і на діяльність Центру. Тож пан Віктор забрав усе обладнання до себе додому, в рідну Диканьку:

«Методом ударно-хвильової терапії я займаюсь уже понад десять років. Люди, які хоч раз спробували лікуватися у нас – повертаються, адже кращого вони вже не знайдуть», – впевнений пан Віктор. 

Спочатку хворі їздили додому до лікаря, а згодом двері Центру знову відкрились і в Полтаві.

«Хто звертався, нікому не відмовляв. В мене навіть хлопці, які тут стояли на блокпостах в бронежилетах, у всіх спина боліла. Приходили – раз-два постукав і вони вже знову в бойовому настрої. А потім і комбата привозили, і побратимів, і самі приїжджали». 

Відтак, завдяки придбаному обладнанню в довоєнний період, Центр ударно-хвильової терапії “Біостимул” лікує наших захисників.

«Ми ж можемо і переломи зрощувати, і рани заживляти, які не затягуються по пів року. Ми готові боротися з будь-якими травмами і болями». 

За час існування Програми з підтримки інвестицій малих і середніх підприємств було надано 439 кредитів на понад 1 356 млн грн. Не зважаючи на повномасштабне вторгнення Росії, Уряд Німеччини через KfW та Євросоюз в межах ініціативи EU4Business продовжує допомагати українському бізнесу.

Детальніше про умови участі читайте тут

Джерело: np.pl.ua