Новини банків-партнерів
27 Червня, 2024

Наглядова Рада ПриватБанку розпочала процес відбору на посаду Голови Правління банку

Наглядова Рада ПриватБанку розпочинає процес відбору на посаду Голови Правління. Цей крок ґрунтується на вивченні та аналізі поточної ситуації в Україні, а також баченні і потребах для подальшого розвитку ПриватБанку. Цей процес відповідає внутрішнім процедурам банку.

У складному та конкурентному середовищі сьогодення, у світлі необхідності подальшої реалізації стратегії банку, забезпечення високої ефективності та безперервності бізнесу команда Правління та його склад відіграють критично важливу роль у формуванні конкурентоспроможності та створення можливостей для надійного зростання найбільшого державного банку.

Герхард Бьош, Голова Правління протягом останніх 3 років, демонструючи неймовірну самовідданість і стійкість, досягнув надзвичайних результатів у бізнесі в дуже нестабільному та складному середовищі, з рекордно високими прибутками, що дозволило повернути державі понад 155 млрд грн, інвестованих під час націоналізації банку. Під його керівництвом у найскладніші для України роки банк розширив базу як фізичних, так і бізнес-клієнтів і значно зміцнив позиції лідера на ринку.

Думаючи про майбутні виклики, з метою забезпечення безперервності діяльності банку, створення міцного підґрунтя для ефективної роботи, Наглядова Рада розглянула можливість обрання нового Голови Правління на конкурсній основі. Герхард Бьош продовжуватиме виконувати свої обов’язки повною мірою до плавного переходу управління і лідерства у Правлінні.