Новини ФРП
01 Лютого, 2017

Німецько-Український Фонд розширив співпрацю з АБ «Укргазбанк»

Наприкінці 2016 року виконавчий директор Німецько-Українського Фонду Олег Стринжа підписав з АБ «Укргазбанк» додаткові кредитні угоди про виділення коштів банку для фінансування малих і середніх підприємств за двома програмами НУФ: Програми з підтримки фінансування МСП у сільській місцевості та Програми з кредитування МСП за пріоритетними напрямами.

Передумовою до підписання цих угод та вибірки додаткових коштів стало стабільне нарощення АБ «Укргазбанк» кредитного портфелю МСП протягом 2016 року. Такому зростанню в значній мірі сприяла надана банку консультаційна допомога від Німецько-Українського фонду, яка була спрямована на розвиток процедур та технологій кредитування МСП, а також навчання персоналу банку роботі та кредитній оцінці МСП.

В рамках своїх програм Німецько-Український фонд надає банкам-партнерам не лише кредитні кошти для подальшого фінансування інвестиційних проектів МСП, а й консультаційну підтримку для розбудови інституційної спроможності банку з метою створення надійного базису для розвитку та підтримки фінансування МСП в Україні.

В наступному році АБ «Укргазбанк», з огляду на свою стратегію та позиціонування як Еко-банку, планує залучити кредитні ресурси в рамках нової програми НУФ «Енергоефективність МСП» для фінансування енергоефективних проектів МСП.