Новини ФРП
20 Березня, 2015

Німецько-Український фонд візьме участь у роботі Форуму міжрегіонального співробітництва та інвестицій

26 березня 2015 року Німецько-Український фонд візьме участь у роботі Форуму міжрегіонального співробітництва та інвестицій, організаторами якого виступили Асоціація «Приватні інвестори України» спільно з Вінницькою торгово-промисловою палатою, Донецьким клубом підприємців, Донецькою громадською організацією «Альянс» та ТОВ «Компанія «Євроконсалтинг».

Форум пройде в м. Вінниця за підтримки Вінницької міської ради, Вінницької обласної держадміністрації, Донецької обласної держадміністрації, Донецької торгово-промислової палати, Державної служби зайнятості України, міжнародного проекту – Ukrainian Investment Dialog (UID-2015).

Метою Форуму є пошук шляхів для розширення міжрегіонального співробітництва між підприємствами з різних областей України, а також українських компаній з підприємствами з Євросоюзу, для розвитку експорту українських компаній завдяки угоді про Асоціацію між Україною та Європейським союзом, для покращення доступу до фінансування інвестиційних проектів підприємств України.

Представники Німецько-Українського фонду представлять учасникам Форуму програми НУФ з підтримки фінансування інвестиційних проектів малих і середніх підприємств України.

Докладну інформацію про Форум та умови участі в ньому можна знайти на сторінці Асоціації «Приватні інвестори України» за наступним посиланням uaban.org.