Новини ФРП
30 Березня, 2015

Німецько-Український фонд візьме участь в інформаційному семінарі «Ресурсоефективне та більш чисте виробництво: можливості для аграрного сектору»

2 квітня 2015 року Німецько-Український фонд візьме участь в інформаційному семінарі «Ресурсоефективне та більш чисте виробництво: можливості для аграрного сектору», організованому Київською міською інноваційною галузевою організацією роботодавців «Центр ресурсоефективного та чистого виробництва».

Метою семінару є ознайомлення фермерів, керівників аграрних підприємств України з перспективами впровадження ресурсоефективного та більш чистого виробництва в межах Проекту Організації Об’єднаних Націй із промислового розвитку (ЮНІДО) та Програми Міжнародної фінансової корпорації (IFC) «Стимулювання інвестицій в ресурсоефективності».

Німецько-Український фонд ознайомить учасників семінару з можливостями підтримки фінансування ресурсоефективних проектів малих і середніх сільськогосподарських підприємств в рамках своїх програм.

Докладну інформацію про семінар та умови участі в ньому можна знайти на сторінці «Центру ресурсоефективного та чистого виробництва» за наступним посиланням: recpc.kpi.ua.