Новини ФРП
26 Березня, 2015

НУФ взяв участь у роботі Форуму міжрегіонального співробітництва та інвестицій

26 березня 2015 року Німецько-Український фонд взяв участь у роботі Форуму міжрегіонального співробітництва та інвестицій, організаторами якого виступили Асоціація «Приватні інвестори України» спільно з Вінницькою торгово-промисловою палатою, Донецьким клубом підприємців, Донецькою громадською організацією «Альянс» та ТОВ «Компанія «Євроконсалтинг». В роботі Форуму взяли участь близько 200 представників бізнесу та влади з Вінницької, Донецької, Луганської областей України.

Форум проходив у м. Вінниця за підтримки Вінницької міської ради, Вінницької обласної держадміністрації, Донецької обласної держадміністрації, Донецької торгово-промислової палати, Державної служби зайнятості України, міжнародного проекту – Ukrainian Investment Dialog (UID-2015).

На Форумі було підписано угоду між Представництвом Євросоюзу та Департаментом регіонального економічного розвитку Вінницької ОДА, яка передбачає виділення гранту у розмірі 324 тис. євро на створення Центру адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму. Реалізація проекту здійснюватиметься Асоціацією «Приватні інвестори України» у співпраці з Вінницькою торгово-промисловою палатою.

В результаті діяльності Центру планується протягом року забезпечити перенесення або відновлення роботи на території Вінницької області не менше 36 підприємств малого та середнього бізнесу, створення близько 720 нових робочих місць із залученням майже 1,2 млн. євро кредитних коштів на реалізацію проектів суб’єктів МСП, навчання та підвищення кваліфікації понад 200 представників малого та середнього бізнесу із зон конфлікту.

Підписана угода — лише частина заходів, котрі проводить ЄС стосовно підтримки переміщених осіб із зони конфлікту. Всього на ці цілі заплановано виділити близько 70 млн євро.

Представники Німецько-Українського фонду представили учасникам Форуму програми НУФ з підтримки фінансування інвестиційних проектів малих і середніх підприємств України, кошти яких також можуть спрямовуватись на цілі вказаного проекту.

Докладну інформацію про Форум можна знайти на сторінці Асоціації «Приватні інвестори України» за наступним посиланням uaban.org.