Новини банків-партнерів
07 Вересня, 2023

Одеська компанія, що займається електромонтажними роботами, отримала перший кредит за Грантовою програмою ЄБРР та ПриватБанку

Перший кредит ПриватБанку в рамках Грантової програми Європейського банку реконструкції і розвитку на придбання екскаватора JCB в сумі 3 млн грн отримало підприємство, що займається електромонтажними роботами в одеському регіоні. Як повідомив член Правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, також грантові кредити на придбання двох сідлових тягачів Renault в сумі 7 млн грн, та комбайну New Holland в сумі 8 млн грн вже отримали два підприємства з Дніпропетровської області, які займаються вирощування зернових культур.

“Загалом за підписаним банком договором з ЄБРР, ПриватБанк може видати в рамках Грантової програми кредити для придбання основних засобів або фінансовий лізинг на загальну суму 24 мільйонів євро в гривневому еквіваленті, – зазначив Євген Заіграєв. – За такими кредитами передбачено надання позичальникам Грантів ЄБРР в розмірі до 20% від суми фінансування”.

Докладніше про програму співробітництва банку та ЄБРР можна дізнатися на сайті банку pb.ua/ebrd – там же можна подати заявку на отримання фінансування. Нагадаємо, що за оцінками компанії CBR, 47% юридичних осіб та 62% підприємців називають ПриватБанк основним банком для свого бізнесу.

ПриватБанк – найбільший державний банк України. На сьогодні в банку обслуговуються понад 18 мільйонів активних клієнтів, а загалом його послугами користуються 70% українців. Банк є лідером в роздрібному сегменті та активно впроваджує послуги для малого та середнього бізнесу, має потужну цифрову екосистему та розгалужену мережу з понад 1100 відділень, 5000 банкоматів,10 000 терміналів самообслуговування та 223 000 POS-терміналів по всій території країни.

Робота ПриватБанку спрямована на розвиток економіки України, підтримку українців та українського бізнесу і під час війни. Беремо і робимо!

ЄБРР є найбільшим інституційним інвестором України. Лише у 2022 році він виділив 1,7 мільярда євро та залучив ще 200 мільйонів євро підтримки від партнерських фінансових установ. Банк зобов’язався надати Україні фінансування в розмірі €3 млрд до кінця 2023 року.