Новини банків-партнерів
04 Липня, 2023

Ощадбанк пропонує торговцям Інтернет-еквайринг з посиленим захистом від шахрайства і можливістю працювати на міжнародному рівні

Ощадбанк підключив багаторівневу платформу обробки електронних платежів Cybersource компанії Visa з посиленим захистом від шахрайства і можливістю працювати на міжнародному рівні. З новим платіжним рішенням торговці можуть швидше та безпечніше приймати електронні платежі як в Україні так і закордоном.

Платіжне рішення CyberSource працює в 190 країнах світу, завдяки чому українські підприємці можуть безпечно і швидко виходити на нові ринки і вести глобальний бізнес.
Cybersource надає рішення для управління онлайн-платежами більш ніж 450 000 торговців по всьому світу. Швидке та безпечне підключення до Cybersource може дозволити торговцю вести глобальний бізнес без необхідності інтеграції торговця з місцевими постачальниками платіжних послуг, що значно збільшує швидкість його виходу на місцевий ринок. Надійність, безперебійність в роботі та відсутність форс-мажорів платформи забезпечується через безпосереднє підключення до глобальної мережі VisaNet.

«Попри війну Ощадбанк продовжує розвивати та запроваджувати нові технології інтернет-еквайрингу задля безпеки, надійності та зручності для бізнесу та громадян. Ми робимо усе щоб дати нашим клієнтам найкраще рішення для торгівлі як в Україні так і закордоном. Саме для цього ми впровадили одну з найкращих платформ у сфері обробки платежів, яка дає можливість торговцям приймати електронні платежі в різних каналах, зручно керувати ними, автоматично попереджувати шахрайство і безпечно зберігати платіжні дані клієнтів. Впевнений, що наші клієнти, які планують в вийти на міжнародний рівень, гідно оцінять роботу цього платіжного рішення», — зазначив директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку Володимир Москаленко.