Новини банків-партнерів
11 Липня, 2024

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн з провідним виробником продуктів харчування. Кредит надано на фінансування придбання трьох газогенераторних когенераційних установок загальною потужністю 6,9 МВт.

Як відзначив член правління ПриватБанку з питань корпоративного бізнесу та МСБ Євген Заіграєв, фінансування банком такого проекту є продовженням сталого інвестиційного плану підприємства з метою впровадження енергоефективних технологій, відновлювальної та альтернативної енергетики.

Запуск газогенераторних генераційних установок дозволить підприємству покращити власну безпеку виробництва та збільшити забезпечення його енергетикою та теплом. Поставка обладнання та реалізація інвестиційного проекту очікується до кінця 2024 року.

“Сьогодні ПриватБанк дає можливість корпоративним клієнтам та клієнтам МСБ отримати пільгове фінансування на придбання та установку обладнання енергогенерації, щоб підтримувати та розвивати виробництво в умовах дефіциту енергії та активно розвивати ринок малої розподіленої генерації”, – відзначив Євген Заіграєв.

ПриватБанк приймає заявки від корпоративних клієнтів та клієнтів сегменту МСБ на фінансування проектів встановлення газотурбінних та газопоршневих генераційних установок, встановлення сонячних електростанцій та іншого обладнання для забезпечення енергонезалежності бізнесу, в т.ч. за державною програмою доступних кредитів “5-7-9%”. Максимальна сума пільгового кредиту на відповідні цілі для МСБ становить до 150 млн гривень.