Новини банків-партнерів
06 Лютого, 2024

Понад 65% бізнес-клієнтів ПриватБанку вже користується мобільним додатком«Приват24 для бізнесу»

На початок лютого 2024 року понад 65% бізнес-клієнтів ПриватБанку є активними користувачами мобільного додатку «Приват24 для бізнесу» для отримання інформації за рахунками та проведення платежів. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв, за останній рік частка користувачів, які віддають перевагу мобільному додатку проти більш звичного веб банку, збільшилася на 31%.

За словами Євгена Заіграєва, протягом минулого року команда мобільного «Приват24 для бізнесу» у активній співпраці з клієнтами додала до функціоналу додатку такі послуги, як виписки за POS-терміналами, керування виплатою зарплати, перевірку заборгованості за розрахунками з бюджетом, сервіс «Досьє ділової репутації» та  функціональні підказки та відеоінструкції.

В мобільному додатку «Приват24 для бізнесу» клієнтам доступні 12 категорій послуг, серед яких крім традиційних банківських операцій, є можливість отримати інформацію по податках, актуальні реквізити податкової та сплатити податки, а також електронний документообіг, зарплатні та інші виплати.

Про те, як просто та зручно бути бізнес клієнтом ПриватБанку, маючи лише смартфон – ми розповідаємо у новому циклі освітніх відео для підприємців разом з нашим «Агентом 3700» Антоном Тимошенко.