Новини банків-партнерів
05 Квітня, 2024

ПриватБанк отримав найбільше серед банків нагород на Ukrainian Fintech Awards 2024

Запуск застосунку Термінал, що дозволив українським підприємцям приймати безготівкові оплати за допомогою iPhone, цього року приніс ПриватБанку головну банківську нагороду за інновації на Ukrainian Fintech Awards 2024 – “Banking Innovation award”. Маркетингова кампанія із запуску Терміналу та відеоролик “Технологія майбутнього” також отримали головну відзнаку “Fintech Marketing campaign of the year”.

Як повідомили під час вручення нагород організатори премії – Українська асоціація фінтех компаній – спільний проект ПриватБанку та Нової пошти з безкоштовної доставки платіжних карток клієнтам по Україні та за кордон, визнаний кращим у номінації “Best Collaboration fintech+logistic”.

Освітні ініціативи банку були визнані журі премії кращими у номінації “Best  Finance ESG initiative”. Також ПриватБанк другий рік поспіль був названий банком, що найбільш готовий на ринку до провадження відкритого банкінгу – “Best open banking readiness”.

В рамках щорічної премії Ukrainian FinTech Awards експертне журі обрало переможців серед банків, фінтех компаній та інших учасників фінансового ринку у 33 номінаціях.