Новини банків-партнерів
05 Грудня, 2023

ПриватБанк підзарядить малий бізнес разом з “Терміналом”

Українські підприємці та малий бізнес у грудні можуть не лише за лічені хвилини почати приймати безготівкові оплати за допомогою смартфона та додатку ПриватБанку “Термінал”, а й отримати павербанки чи зарядну станцію для стабільної роботи бізнесу взимку.

Як повідомив керівник Напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко, від початку грудня до 1 січня 2024 року діє нова акція на підтримку бізнесу від ПриватБанку та Visa, яка дає шанс на “підзарядку” всім новим користувачам додатку “Термінал”, якi протягом місяця активно користуватимуться сервісом для отримання оплат за товари чи послуги.

Взяти участь в акції можуть юридичні особи та фізичні особи – підприємці з відкритим у ПриватБанку поточним рахунком у національній валюті, які вперше завантажать мобільний додаток «Термінал» протягом акції. Серед всіх учасників за підсумками акції будуть розіграні 70 Apple MagSafe Battery та 4 підзарядних ситанції EcoFlow DELTA mini.

Щоб стати учасником акції,  варто зареєструватися за посиланням, завантажити додаток «Термінал» на базі iOS або Android, зареєструватися в особистому кабінеті та в період проведення акції прийняти через додаток «Термінал» щонайменше 5 платежів із сумарним обігом від 10 000 грн.