Новини банків-партнерів
29 Червня, 2023

ПриватБанк подвоїть цифрові чайові кращим офіціантам кафе та ресторанів

ПриватБанк подвоїть чайові найбільш активним офіціантам українських кафе і ресторанів, якщо вони отримуватимуть подяку від клієнтів у безготівковій формі через POS-термінали ПриватБанку на картки Mastercard.

Для цього треба підключитися до акції на сайті банку, що діятиме з 25 червня до 25 серпня 2023 року. Потрапити до неї можуть всі офіціанти, хто в період акції отримуватиме чайові виключно в безготівковому вигляді на картки Mastercard ПриватБанку. За підсумками акції 20-ці діджитальних офіціантів банк подвоїть отримані за період акції подяки від клієнтів, а заклади, де працюють переможці, отримають від банку безкоштовну PR-кампанію.

“Ми сподіваємося в рамках цієї програми збільшити на 37% кількість офіціантів, які використовують сервіс зручних цифрових чайових” – каже Сергій Макаренко, керівник напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку.”

Нагадаємо, що чайові cashless – це додаткова транзакція при розрахунку на терміналі. Відвідувач сам вибирає, скільки залишити “на чай”, і гроші зараховуються на картку офіціанта. Підключити сервіс може будь-який заклад харчування, де встановлені POS-термінали ПриватБанку. Детальніше про підключення можна дізнатися тут.

Джерело: Власна Справа