Новини банків-партнерів
07 Грудня, 2023

ПриватБанк протягом року обслуговуватиме нові зарплатні проекти для бізнесу без комісії

ПриватБанк запустив пільговий тариф для бізнес клієнтів, які протягом дії програми відкриють у банку новий зарплатний проект. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, в рамках пропозиції підприємці та компанії, які будуть виплачувати зарплату на картки ПриватБанку, отримують нульовий тариф на розрахунково-касове обслуговування за зарплатним проектом

“На сьогодні більше половини українського бізнесу виплачують зарплату через ПриватБанк, адже сучасні технології банку дозволять значно спростити та автоматизувати нарахування і виплату зарплат, що працює на ефективність бізнесу, – відзначив Євген Заіграєв. – Крім того за умов військового стану використання банківських карток для виплати зарплат та безготівкова оплата за товари та послуги є додатковим фактором безпеки для людей”.

Безкоштовне розрахунково-касове обслуговування за зарплатним проектом отримують всі бізнес клієнти, які підключать зарплатний  проект у ПриватБанку з 1 грудня 2023 року до 29 лютого 2024 року.  Додаткову інформацію можна знайти на сайті банку.