Новини банків-партнерів
18 Грудня, 2023

ПриватБанк та Visa представили в Україні мобільне платіжне рішення для перевізників на базі додатку «Термінал»

ПриватБанк та Visa під час спільного заходу, присвяченого інноваціям для підтримки малого бізнесу в Україні, представили нове мобільне платіжне рішення на базі додатку «Термінал» для перевізників, що забезпечує зручність та доступність безконтактних платежів для громадського транспорту.

Технологія безконтактних платежів на базі додатку «Термінал» для транспорту – зручне та просте у впровадженні рішення, яке відкрито для всіх перевізників та вже працює у маршрутних таксі Києва та області. Безконтактні платежі доступні у 20 автобусах маршруту №368 м. Контрактова – Боярка, 18 автобусах маршруту №820 м. Контрактова – Вишневе, та 10 автобусах маршруту №805 м. Вокзальна – Вишневе.

Додаток «Термінал» для Android та iPhone на базі технології Visa Tap to Phone дає можливість підприємцям та малому бізнесу приймати безготівкові платежі зі смартфону, без додаткового обладнання – POS-терміналів, зчитувачів карток, QR кодів чи іншого. Розроблений командою ПриватБанку в партнерстві з Visa додаток «Термінал» на базі Tape to Phone – це комплексне готове рішення для бізнесу, яке дає не лише можливість приймати платежі, а й фіксувати грошові операції за допомогою програмного PPO, створювати та фіскалізувати чеки, передавати інформацію до податкової – все це можна зробити зі смартфону.

«Додаток «Термінал» став проривною технологією військового часу, з якою підприємці змогли не відмовляти у прийомі безготівкової оплати з початку війни та блекаутів, а також отримати зручне інтегроване рішення, щоб виконати вимоги законодавства щодо обовʼязкового ведення розрахункових операцій,відзначив Сергій Макаренко, керівник Напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку. – Визначною подією року для України став запуск «Терміналу» для iPhone наприкінці жовтня. Команда еквайрингу ПриватБанку та наші партнери з Visa справжні герої. Зрештою, після Нідерландів та Британії ми третя країна в Європі та сьома у світі, де бізнес може приймати оплату картками без POS-терміналів, маючи лише iPhone».

За два роки після запуску першого додатку «Термінал» для Android та у жовтні 2023 на iPhone, можливістю приймати безготівкові платежі з власного смартфону користуються вже понад 60 тисяч українських підприємців усіх сфер бізнесу – салонів краси, крамниць, кавʼярень, СТО, а також «мобільних» бізнесів кур’єрської доставки та вуличної торгівлі. кількість транзакцій становить до 6,5 млн на місяць на загальну суму понад 2,7 млрд грн.

«Ми у Visa пишаємося плідним партнерством, яке нам вдалося побудувати із ПриватБанком. Співпраця глобального лідера у сфері цифрових платежів та найбільшого державного банку України – це саме та синергія, яка вже багато років приносить численні переваги мільйонам клієнтів ПриватБанку та держателів карток Visa. Переконана, наші спільні проєкти та рішення й надалі сприятимуть розвитку безготівкової економіки в Україні та відкриватимуть українським споживачам двері у світ швидких та надійних електронних платежів»,прокоментувала Світлана Чирва, віцепрезидентка, регіональна менеджерка Visa в Україні та Молдові.

Учасники заходу змогли особисто протестувати, як працює «Термінал» у торгівельних точках малого бізнесу, частина з яких були представлені під час заходу – кавʼярня, квіткова крамниця, перукарня, кіоск з продажу квитків на заходи, і звичайно, служба курʼєрської доставки. Після завершення заходу, який організатори назвали «Термінал» квест, його учасники могли дістатися до метро маршрутними таксі, які працюють та приймають оплату за проїзд за допомогою «Терміналу».