Новини банків-партнерів
19 Лютого, 2024

ПриватБанк у 2024 році продовжить активну кредитну підтримку українців та запустить для клієнтів декілька нових сервісів та послуг – Дмитро Мусієнко

ПриватБанк у січні 2024 року збільшив кредитну підтримку українців на 2 млрд грн і планує протягом року продовжити активне зростання кредитного портфелю за споживчими кредитами.

Як заявив член правління банку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко під час виступу на конференції FinYear, ми не зупиняли кредитування від початку війни, і у 2023 році кредитний портфель збільшився на 40%. Чистий кредитний портфель ПриватБанку в розничному сегменті зріс на 17 млрд грн за 2023 рік.

За словами Дмитра Мусієнка, попри війну, українці винятково відповідально відноситься до своїх зобов’язань перед банком – якість кредитного портфелю дуже добра. ПриватБанк у 2024 році розвиватиме всі наявні програми та сегменти кредитування – як кредитні картки, кеш кредити і розстрочку так і іпотечні програми, передусім єОселю та автокредитування.

Серед головних інновацій ПриватБанку цього року – принципово новий сервіс «розумних» накопичень та донатів Конверти, який вже працює в режимі бета тестування. У 2024 році банк запустить і нову для українського ринку програму лояльності Привіт, відтепер клієнти будуть отримувати персональні вигідні пропозиції від банку та його партнерів.