Новини банків-партнерів
03 Липня, 2024

ПриватБанк увійшов до ТОП-20 провідних європейських еквайєрів – Nilson Report

ПриватБанк у 2024 році став єдиним українським банком, що увійшов до рейтингу провідних європейських банків та фінансових компаній-еквайєрів та зберіг позиції у ТОП-20 на ринку Європи за кількістю та обсягами оплат банківськими картками в торговельній мережі. Про це йдеться у черговому звіті аналітичного видання Nilson Report.

За даними дослідження, за підсумками 2023 року ПриватБанк посів 17 місце серед найбільших європейських еквайєрів, та за останній рік збільшив кількість оплат картками через власну екосистему на 33%, а обсяги оплат клієнтів на 43%. Найбільшим у цьому рейтингу став британський Worldpay з річним обсягом транзакцій майже $ 750 млрд.

Як повідомив керівник напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко, загалом в українській торговельній мережі завдяки ПриватБанку ведуть бізнес 200 тисяч клієнтів, а це у свою чергу 283 тисячі активних POS-терміналів ПриватБанку та понад 25 тисяч активних застосунків Термінал для прийому оплат картками через смартфон, також понад 15 тисяч клієнтів приймають оплату за допомогою сервісу онлайн еквайрингу LiqPay. Щодня через екосистему безготівкових розрахунків ПриватБанку власники банківських карток оплачують майже 10 млн покупок.