Новини ФРП
01 Вересня, 2014

SME Banking Conference 2014

8-9 вересня 2014 року SME Banking Club проводить третю щорічну банківську практичну конференцію, присвячену питанням обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу, – SME Banking Conference 2014.

Враховуючи побажання, цього року конференція пройде в новому форматі та буде поділена на 2 частини:

  • “Міжнародний день”, 8 вересня, буде присвячений темам залучення, обслуговування, утримання та поглиблення відносин з клієнтами через співробітників філій банку, надання нефінансового обслуговування та управління банківськими продуктами на основі міжнародного досвіду. Спікерами будуть виключно міжнародні експерти, банківські менеджери з інших країн.
  • День “Ukrainian Challenge”, 9 вересня – економіка мала негативні наслідки для малого бізнесу по всій країні. Банки-кредитори малого бізнесу роблять все можливе для забезпечення фінансування своїх клієнтів. Ми зосередимось на тому, як підвищити продажі та зробити МСБ вигідніше, розробляючи та використовуючи некредитні продукти. Крім того, ми обговорюватимемо, як отримати більше затверджених заявок та забезпечити фінансову підтримку малого бізнесу.

Ознайомитись з програмою конференції, ключовими спікерами, умовами участі та зареєструватись можна на сайті заходу: SME Banking Conference 2014.