Історія успіху: ТОВ “ЯГОПАК”

Програма з підтримки фінансування інвестиційних проєктів МСП, яку реалізує Фонд розвитку підприємництва за підтримки Уряду Німеччини через KfW та Європейського Союзу в межах ініціативи EU4Business продовжує допомагати бізнесу.

Тож ми ділимося історіями успіху підприємств та підприємців, які уже стали учасниками програми. Серед них ─ підприємство з Київщини ТОВ “ЯГОПАК”, яке ось уже майже 10 років виготовляє паперову продукцію для маркетів, ресторанів, магазинів, кафе, кав`ярень. А паперові мішки для вугілля від ТОВ “ЯГОПАК” постачаються не лише по Україні, а й по Європі та світу.

“Я можу ім`я компанії просувати й далі, але ми зупинилися в розвитку лише з однієї причини: не можемо розвиватися без нового обладнання. Нам потрібна допомога, нам потрібне додаткове кредитування”, – розповідає директор Володимир Чекан.

Компанія підготувала та подала заявку на інвестиційний проєкт через Кредобанк та вже зовсім скоро придбала шестиколірну машину Flex на загальну суму – 160 тисяч доларів.

“Обладнання приїхало повністю готове. Адже це умови справжнього європейського кредиту з відсотковою ставкою, про яку роками всі мріяли. А завдяки поєднанню з Державною програмою “Доступні кредити 5-7-9%” нам вдалося знизити відсоткову ставку до 5%. Якщо є чіткий розрахунок, що придбання обладнання тобі дозволить чи покривати кредит та заробляти додаткові кошти, чи окупати інвестиції та розвиватись, то чому б ні? Все має жити, все має працювати, податки мають сплачуватися”.

Нагадуємо, що програму реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП), створений на базі Німецько-Українського Фонду. Донорами програми з підтримки фінансування МСП є Уряд Німеччини, що надав 10 млн євро позики через Німецький банк розвитку KfW, а також на реалізацію програми була надана фінансова допомога від Європейського Союзу у розмірі 5 млн євро в рамках ініціативи EU4Business. Ці кошти були виділені задля страхування валютних ризиків, аби українські підприємці змогли отримувати доступні та довгострокові кредити у гривні.

Більше про програму та її умови тут.