Новини банків-партнерів
22 Травня, 2020

Учасниками Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» стали Кредобанк та Банк «Восток»

Скористатися Державною програмою підтримки бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%» віднині можуть клієнти Банку «Восток» та Кредобанку. Відповідні договори про співробітництво з Фондом розвитку підприємництва були підписані 18 травня.

Тож тепер участь у програмі «Доступні кредити 5-7-9%» беруть вже 11 банків. Чотири державних – Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк та Укрексімбанк. Та сім комерційних – вищезгадані Банк “Восток” та Кредобанк, а також Райффазен Банк Аваль, ТАСКомбанк, Альянс банк, Банк Львів та ПУМБ.

«Кредитна підтримка малого і середнього бізнесу є одним із пріоритетів Кредобанку. Банк не припиняв кредитування під час карантину і продовжує брати участь у багатьох державних та міжнародних програмах, які дають можливість здешевити кредити позичальникам. Програма „Доступні кредити 5−7−9%“ на сьогодні є одним із найцікавіших інструментів підтримки малого бізнесу, і ми раді приєднатися до неї та пропонувати її умови і своїм клієнтам», — говорить виконавчий директор напрямку корпоративного та малого і середнього бізнесу АТ «Кредобанк» Євген Заіграєв.

«Мікро, малий і середній бізнес у світовій економіці відіграють ключову роль, що, безумовно, властиво й для економіки України. Середній та малий бізнес бере участь приблизно в 90% видах економічної активності, концентрує понад 50% світового працевлаштування, генерує близько 40% ВВП. Тобто, бачимо, наскільки важлива фінансова підтримка цього сегменту ділової активності. Це і стало метою державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», до якої, розділяючи її цілі та ідеї, приєднався Банк Восток – активний учасник ринку обслуговування і кредитування суб’єктів малого підприємництва», – зауважив начальник Департаменту продажів корпоративного бізнесу ПАТ «БАНК ВОСТОК» Сергій Шулла.

Нагадаємо, що 29 квітня 2020 року Уряд підтримав пропозицію Міністерства фінансів та розширив можливості програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Детальніше з умовами програми можна ознайомитись на сайті – 579.gov.ua.

Довідково

Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена за ініціативи Президента України з метою спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування. Контроль за реалізацією програми покладений на Фонд розвитку підприємництва (ФРП). ФРП є правонаступником всіх прав та зобов’язань Німецько-Українського фонду.

Єдиним учасником ФРП є Уряд України в особі Міністерства фінансів України. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства здійснює підтримку програми «Доступні кредити 5-7-9%» в частині освітніх програм для підприємців, які хочуть стати учасниками програми.

Джерело: Міністерство фінансів України