Новини банків-партнерів
07 Березня, 2024

Українські бізнеси, які підключать зарплатний проєкт у ПриватБанку до початку червня, протягом року обслуговуватимуть його без комісії

ПриватБанк подовжив термін дії  пільгового тарифу для бізнес клієнтів, які до початку червня 2024 року відкриють у банку новий зарплатний проєкт. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, в рамках пропозиції підприємці та компанії, які виплачуватимуть зарплату на картки ПриватБанку, протягом року отримують нульовий тариф на розрахунково-касове обслуговування за зарплатним проєктом.

“На сьогодні більше половини українського бізнесу виплачують зарплату через ПриватБанк, адже сучасні технології банку дозволять значно спростити та автоматизувати виплату зарплат, що працює на ефективність бізнесу, – відзначив Євген Заіграєв. – Крім того  лише бізнес клієнти ПриватБанку мають унікальну можливість створювати, редагувати та копіювати зарплатні відомості прямо у смартфоні”.

Виплачуючи зарплату через ПриватБанк клієнти отримують можливість робити зарахування цілодобово та за лічені хвилини навіть через смартфон. Оновлений функціонал мобільного банку для бізнес клієнтів “Приват24 для бізнесу” дозволяє не лише переглядати та підписувати вже створені зарплатні відомості, як раніше, а і створювати нові відомості та робити платежі до них.

Безкоштовне розрахунково-касове обслуговування протягом року за зарплатним проєктом отримують всі бізнес клієнти, які підключать зарплатний  проєкт у ПриватБанку до 1 червня  2024 року. Додаткову інформацію можна знайти на сайті банку.