Новини банків-партнерів
02 Жовтня, 2023

Українські підприємці можуть підключити ПРРО “Каса” ПриватБанку через смартфон та додаток “Термінал” без додаткових комісій

Українські підприємці можуть підключити сервіс ПРРО “Каса” ПриватБанку та почати фіскалізацію операцій на смартфоні через додаток “Термінал” без додаткових комісій.

Як повідомив керівник напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко, з урахуванням обовʼязкового з 1 жовтня використання розрахункових операцій торговцями ФОП 2-4 груп спрощеної системи оподаткування, доступність послуги та багатофункціональність робить «Касу» оптимальним варіантом для різних сфер торгівлі, в першу чергу невеликих точок продажу.

“Наш сервіс “Каса” – комплексне та просте рішення для вашого бізнесу, – говорить Сергій Макаренко. – Підключивши сервіс у додатку “Термінал” на смартфоні, ви отримуєте еквайринг, програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО) та інші послуги без додаткової абонплати банку”.

Усе що потрібно це зареєструватися у сервісі ПРРО “Каса”, завантажити додаток “Термінал” та обрати ПРРО від ПриватБанку у налаштуваннях. Підключення, реєстрація в податковій та налаштування відбувається без відвідування відділення банку в онлайн кабінеті “Каса”. Кабінет також надає можливість в онлайн режимі стежити за роботою сервісу та отримувати інформацію по реалізації, вносити зміни в перелік товарів та послуг, формувати звіти та інше.

ПриватБанк прогнозує до кінця року подвоєння числа користувачів “Каси” завдяки простоті та технологічності сервісу. На сьогодні послугами сервісу користуються понад 16 тисяч українських підприємців. Сервіс “Каса” безкоштовний і вже врахований до тарифу з еквайрингу: 1,3% від транзакції для користувачів додатку “Термінал”.