Новини банків-партнерів
09 Травня, 2024

Українські підприємці можуть відкрити рахунок в ПриватБанку онлайн за допомогою Дія.Підпис

ПриватБанк запустив для українських підприємців, які відкривають свій рахунок ФОП через сайт банку, можливість зробити це декілька кроків як за допомогою Smart ID та КЕП ПриватБанку, так і через Дія.Підпис державного сервісу Дія.

Як повідомив член правління банку з питань МСБ Євген Заіграєв, підключення сервісу Дія.підпис значно спрощує відкриття рахунків ФОП для підприємців, які раніше не були клієнтами банку або раніше не мали електронного підпису від ПриватБанку.

Щоб відкрити новий рахунок у ПриватБанку на сайті банку, підприємцям треба пройти 6 простих кроків, що займатиме не більше 5 хвилин. Щомісяця нові рахунки в ПриватБанку відкривають майже 20 тисяч ФОПів, при цьому кожний третій новий рахунок підприємця відкривається виключно онлайн через сайт банку, а після старту сервісу кожен п’ятий підприємець при відкритті нового рахунку користується саме Дія.Підпис.

За дослідженнями компанії CBR, проведеними у 2023 році, 45% юридичних осіб та 61% підприємців називають ПриватБанк основним банком для свого бізнесу.