Новини банків-партнерів
15 Серпня, 2023

Українські підприємці вже здійснили понад 8 млн фіскальних операцій через «Касу» ПриватБанку

За рік після запуску сервісу “Каса” ПриватБанку українські торговці здійснили за його допомогою понад 8 млн фіскальних операцій на суму 2 млрд грн.

Як повідомив керівник напрямку Торгового Еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко, на сьогодні послугами сервісу користуються понад 10 тисяч українських підприємців, здійснюючи близько 70 тис. операції на добу. Доступність послуги, легкість та багатофункціональність робить «Касу» оптимальним варіантом для різних сфер торгівлі.

“Сервіс «Каса» – комплексне та просте рішення для вашого бізнесу, – говорить керівник напрямку еквайрингу Сергій Макаренко. – Підключивши сервіс ви отримуєте п’ять в одному. Замість касового апарата й прив’язаного до нього POS-термінала ви отримуєте програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО), POS-термінал, касовий апарат, сканер штрих кодів та принтер чеків. Усе це в одному терміналі”.

Онлайн-кабінет сервісу “Каса” дає можливість реєструвати торгові точки, касирів та каси. Крім того, користувачі сервісу зможуть стежити за продажами та вносити товари й послуги у довідник.

Сервіс «Каса» безкоштовний і вже врахований до тарифу з еквайрингу. Для підключення до сервісу достатньо бути клієнтом ПриватБанку та зареєструватися в особистому кабінеті.