Новини банків-партнерів
19 Вересня, 2023

Український бізнес переходить на мобільний банк: понад 60% бізнес-клієнтів ПриватБанку вже користується мобільним «Приват24 для бізнесу»

На сьогодні дві третини (61,9%) бізнес-клієнтів ПриватБанку вже користуються для отримання інформації за рахунками та проведення платежів мобільним «Приват24 для бізнесу». Як повідомив член правління ПриватБанку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв, з початку 2023 року завдяки розширення функціоналу та редизайну, частка користувачів, які віддають перевагу мобільному застосунку збільшилася на 21,6%.

В мобільному «Приват24 для бізнесу» клієнтам доступні 12 категорій послуг, серед яких крім традиційних банківських операцій, є можливість отримати інформацію по податках, актуальні реквізити податкової та сплатити податки, а також електронний документообіг, зарплатні та інші виплати.

Крім того, лише у користувачив «Приват24 для бізнесу» є можливість генерувати кваліфікований підпис SmartID, змінювати в додатку тарифні плани РКО, налаштувати біометрію для доступу до застосунку та моніторити інформацію про ділову репутацію своїх компаній та контрагентів.

За результатами дослідження банківського ринку компанії CBR, ПриватБанк вважають основним банком 60% підприємців та 45% юридичних осіб.