Навігатор фінансової підтримки

Вхід в кабінет IT платформи
Новини ФРП
09 Квітня, 2025

Відбувся захід «Прямуємо разом: підсумки REACT4UA /EU4BUSINESS та перспективи STEP IN 2 EU»

Подія об’єднала стейкхолдерів пʼятирічної ініціативи GIZ – представників органів державної влади, міжнародних партнерів, бізнес-спільнот та фінансових установ для підбиття підсумків Програми та визначення подальших напрямків співпраці.

Директор офісу GIZ в Україні Даніель Буше звернувся до присутніх з вітальним словом та акцентував увагу на важливості продовження співпраці з метою економічного відновлення та сталого розвитку України.

Учасники наступних панельних дискусій окреслили досягнення та результати Програми REACT4UA/EU4BUSINESS та визначили подальші напрями розвитку ініціативи STEP IN 2 EU.

У діалозі «Від підтримки до успіху: Історії партнерів Програми» від Фонду розвитку підприємництва взяв участь перший заступник Голови Правління ФРП Валерій Майборода.

Він акцентував увагу на особливостях функціонування Фонду, які базуються на реалізації програм підтримки малого та середнього бізнесу з метою посилення його фінансової стійкості.

Зокрема, Валерій Майборода зазначив, що в межах ініціативи Фонд реалізовує грантову підтримку через мікрогранти, основна мета якої є відновлення діяльності мікропідприємців на територіях України, що зазнали збитків від бойових дій та були деокуповані, а також посилити стійкість мікробізнесу, який в умовах війни залучає до своєї діяльності ветеранів та осіб з обмеженими можливостями.

Також Фонд реалізовує програми для підтримки енергетичної незалежності малого підприємництва.

Доповідач наголосив, що така підтримка є надзвичайно важливою, адже вона дає можливість мікропідприємствам, які провадять діяльність в найбільш потерпілих від війни областях, відновитися, посилити свою стійкість, створити нові робочі місця і тим самим забезпечувати життєздатність територій, які є найбільш вразливими у час війни.

Валерій Майборода висловив подяку команді GIZ за ініціативу програм підтримки, які сприяють економічній та енергетичній підтримці бізнесу, соціальній підтримці жінок, ВПО та загалом стійкості суспільства у час випробувань.

За підсумками зустрічі визначені поточні потреби зможуть стати основою для подальших проєктів STEP IN 2 EU.