Новини МСП
09 Вересня, 2022

Як отримати мільйон гривень ветерану на власну справу?

Запрацювала програма фінансування бізнесу ветеранів, членів їхніх родин та сімей загиблих захисників – Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів надає від 500 000 до 1 000 000 гривень на розвиток власної справи. Участь також можуть брати юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки.

Для участі у програмі потрібно заповнити аплікаційну форму, підписати її ЕЦП, подати до Фонду проектну заявку в електронному вигляді разом із обов’язковими документами  у форматі PDF: статутні документи, витяг з ЄДР, довідка про керівний склад, копія УБД засновника організації-заявника, опис проекту, кошторис, резюме членів команди проекту, термін реалізації. Більше інформації щодо документів за посиланням.

Ветеранський фонд не фінансуватиме бізнес, пов’язаний з російською федерацією. Також не можуть претендувати на фінансову підтримку бізнеси, пов’язані з азартними іграми, виробники алкогольних, тютюнових виробів, зброї та боєприпасів, ядерних матеріалів, а також будь-якого іншого майна, що не може перебувати у власності громадян, громадських об’єднань, міжнародних організацій та юридичних осіб інших держав на території України.

Заявки на участь в конкурсі приймаються по 5 жовтня. Більше про умови та покрокову інструкцію можна переглянути за цим посиланням.

Джерело: Lexinform