Новини ФРП
03 Жовтня, 2014

Запрошуємо долучитися до статистичного дослідження бізнес-середовища в Україні – “CustomerResearh”, яке в жовтні проводить SME Banking Club

Це дослідження клієнтського ринку малих та середніх підприємств, що включає оновлення статистичних показників кількості юридичних осіб, регіонального та галузевого розподілення, «профіля клієнта».

Метою проекту є аналіз поточного розвитку малих та середніх підприємств в Україні на основі статистичних показників (реєстраційні та фінансові показники) за 2013 рік.

Використання широкого спектру інструментів бізнес-аналітики та залучення професійних фахівців дозволяє сегментувати та згрупувати підприємства для подальшого аналізу цільової групи вашої організації, дати опис соціальних характеристик керівництва компаній, визначити ключові профілі МСБ та можливості їх банківського обслуговування.

Робота по проекту буде фінансуватися за схемою краудфандингу, тобто за рахунок коштів учасників – індивідуальних осіб, комерційних банків, корпоративного сектору. За результатами дослідження буде проведена онлайн-конференція.

Ви можете взяти участь, здійснивши фінансування дослідження.

Додаткові інформація про проект: customer-research.gidulyan.com