Моніторинг законодавства
19 Вересня, 2023

Запроваджується субвенція на будівництво швидкоспоруджуваних захисних споруд

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону щодо можливості фінансування будівництва швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту та/або найпростіших укриттів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам № 10047.

Новою ст. 103-7 Бюджетного кодексу України запропоновано встановити, що для створення фонду захисних споруд в особливий період та під час дії правового режиму воєнного стану на території України надається субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту та/або найпростіших укриттів за рахунок джерел формування фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Рішення про виділення коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії, порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту та/або найпростіших укриттів, визначається Кабінетом Міністрів України

Джерело: Lexinform