Моніторинг законодавства
11 Серпня, 2022

Запуск накопичувальної пенсійної системи відкладається

Новий міністр соціальної політики Оксана Жолнович серед основних пріоритетів на новій посаді назвала підготовку до запровадження накопичувальної пенсійної системи.

«Що є моїм пріоритетом як міністра на цій посаді? Ми готуватимемося до запровадження накопичувальної пенсійної системи», — сказала О. Жолнович в ефірі національного телемарафону. Водночас, на думку очільниці відомства, під час війни таку систему запустити складно, але наголосила на необхідності підготовки всіх інструментів. «У кращому випадку, якщо все буде добре й ми закінчимо війну до того часу, можемо говорити про невеликі суми накопичення вже з 2024 року», — зазначила вона.

Іншим пріоритетом міністр назвала розвиток соціальних послуг на рівні європейських стандартів, зокрема для людей похилого віку та дітей. Міністерство також працюватиме в напрямку забезпечення засобами реабілітації тих, хто цього потребує. Крім того, серед пріоритетів Оксана Жолнович назвала цифровізацію соціальної сфери.

Нагадаємо, в Україні деяким категоріям пенсіонерів слід очікувати зростання пенсійних виплат лише після закінчення війни

Джерело: Lexinform