Новини МСП
26 Березня, 2021

База профілів кандидатів на Jooble. Нові можливості для швидкого рекрутингу

Відтепер на Jooble можна проактивно шукати працівників та ще швидше закривати вакансії — це стало можливим завдяки відкритій базі кандидатів. В цій статті ми розповідаємо про нові можливості для рекрутингу, які надає наш сервіс. Поїхали!

Звучить цікаво, але що таке “Профіль кандидата”?

Краще почати з маленького інтро. Jooble орієнтований на пошук “синіх комірців”. Тобто за допомогою нашого сервісу роботодавці закривають вакансії продавців-консультантів, кур’єрів, водіїв, вантажників, охоронців та інші лінійні позиції.

Такі фахівці не є палкими шанувальниками написання резюме, а роботодавці не завжди бачать сенс в детальному вивченні цих документів. Можливо, ви теж колись втомлювались від перегляду одноманітних та шаблонних резюме.

Ми створили альтернативу базі та конструктору резюме для “синіх комірців” — “Профілі кандидатів” — анкети з інформацією про пошукачів. Профілі кандидатів створені з урахуванням потреби роботодавців у швидкому доступі до головної інформації: контактів, бажаної роботи, рівня заробітної плати та короткого біо.

До речі, саме в полі “Про себе” ми зробили для себе маленьке відкриття: левова частка кандидатів охоче пише про себе та ділиться цікавими фактами з біографії. Наприклад, можна дізнатись, що за покликанням людина — музикант, але цього року має намір підзаробити додаткові гроші і тому шукає роботу на складі. Такі історії розкажуть про кандидата більше, ніж одноманітний рядок прикметників: ініціативний, пунктуальний, порядний, уважний.

Ми прагнемо, щоб роботодавці знаходили за допомогою Jooble саме своїх людей. Тому в майбутньому будемо приділяти більше уваги історіям кандидатів.

То як саме шукати своїх людей в базі профілів кандидатів?

Кожна зареєстрована компанія на Jooble має доступ до бази профілів кандидатів. Пишіть в полі “пошук” спеціальність, що вас цікавить та починайте ознайомлюватись з анкетами фахівців.

Тепер головне питання: скільки це коштує?

Це тестовий запуск, який до 31.12.2020 точно буде безкоштовним. Зазвичай сайти з пошуку роботи продають окремо доступи до своєї бази резюме. Проте ми хочемо, щоб роботодавці спершу протестували нашу базу профілів та поділися з нами своїми думками про те, як ми можемо зробити її ще більш зручною та функціональною.

Ледь не забули про головне. Зареєстровані роботодавці вже сьогодні мають доступ до бази кандидатів за цим посиланням.

Якщо ви ще не користувалися послугами нашого сервісу, то сьогодні чудовий день для маленьких відкриттів. За цим посиланням ви можете зареєструватися як роботодавець та безкоштовно розміщувати необмежену кількість вакансій.

Шукайте своїх людей за допомогою Jooble!