Новини МСП
27 Вересня, 2022

Бронювати працівників можна буде без мобзавдання

Верховна Рада прийняла за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час» № 7687, яким передбачено скасування мобілізаційного завдання для бронювання.

Зокрема для бізнесу можливим буде бронювання без мобзавдання, якщо:

– це підприємство, установа чи організація, що є критично важливою для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Критерії віднесення до критичних будуть встановлені порядком КМУ;

– підприємство, установа чи організація, що здійснює виробництво товарів, виконання робіт і надання послуг оборонного призначення для задоволення потреб армії.

«Європейська Бізнес Асоціація вітає даний законопроект та закликає народних депутатів якнайшвидше прийняти законопроект в цілому, адже, як вже неодноразово наголошувала спільнота, питання бронювання є вкрай важливим для продовження роботи бізнесу та економіки загалом. А оскільки наявність мобілізаційних завдань показали свою неефективність і з травня процедура бронювань, фактично, зупинилась, однією з пропозицій бізнесу і було скасування мобілізаційних завдань», – прокоментували в Європейська Бізнес Асоціація.

Джерело: Lexinform