Новини ФРП
26 Серпня, 2021

Cпівробітництво між Фондом розвитку підприємництва та АТ “КРИСТАЛБАНК”

26 серпня 2021 року відбулося урочисте підписання нового договору про співробітництво між Фондом розвитку підприємництва та АТ “КРИСТАЛБАНК” в рамках програм “Доступна іпотека 7%” і “Доступні кредити 5-7-9”.

У церемонії підписання взяли участь виконавчий директор Фонду розвитку підприємництва Андрій Гапон, заступник виконавчого директора Фонду розвитку підприємництва Валерій Майборода та Голова Правління АТ «КРИСТАЛБАНК» Леонід Гребінський.

Таким чином, АТ “КРИСТАЛБАНК” у Програмі “Доступна іпотека 7%” став 17 уповноваженим банком, а за Програмою “Доступні кредити 5-7-9%” – 36.

Також у церемонії підписання взяла участь Тетяна Маркова, директор департаменту продажу та маркетингу ПАТ “ХК “Київміськбуд”, який активно співпрацює з АТ “КРИСТАЛБАНК” при кредитуванні громадян для купівлі житла переважно на первинному ринку нерухомості.

Завдяки спільному співробітництву Фонду розвитку підприємництва, АТ “КРИСТАЛБАНК” та ПАТ” ХК “Київміськбуд” очікується суттєве зростання іпотечного кредитування на первинному ринку в рамках Програми” Доступна іпотека 7%”.