Новини банків-партнерів
08 Квітня, 2019

Донецька ОДА та Ощадбанк домовились про посилення підтримки малого бізнесу

Голова Донецької ОДА Олександр Куць та голова правління Ощадбанку Андрій Пишний домовились про посилення взаємодії для надання підтримки малому та середньому бізнесу області в рамках програми «Будуй своє». Меморандум про співпрацю вони підписали в понеділок,  8 квітня 2019 року, під час відкриття відділення Ощадбанку в смт Зайцеве, що розташоване поблизу КПВВ «Майорське».

За домовленістю сторін особлива увага приділятиметься здешевленню кредитних ресурсів для малих підприємств області в рамках програми «Будуй своє». Ця ініціатива є вкрай актуальною для відновлення стабільності економіки Донеччини. Партнери вже мають позитивний досвід співпраці. Завдяки підтримці Донецької ОДА підприємці області – клієнти Ощадбанку отримали у 2016-2017 роках з обласного бюджету компенсацію частини сплачених відсотків на загальну суму близько 2,6 млн грн. У 2019 році цю програму буде відновлено.

«Розвиток малого підприємництва – одна з основних задач, яку ставить перед собою обласна влада. Розуміємо, що люди потребують чітких правил гри та механізмів для реалізації своїх ідей – саме це є запорукою довіри до держави, а відповідно і чесного й прозорого ведення бізнесу. Дякую Ощадбанку, разом з яким ми сьогодні робимо ще один важливий крок у цьому напрямі», – відзначив Олександр Куць, голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації.

«Банківські послуги мають бути доступними для клієнтів у будь-якій точці  країни. І особливо в Донецькій області, де тисячі підприємців мають бажання відновити стабільне нормальне життя і бізнес. Ми віримо в потенціал регіону і робимо ставку на підтримку мікробізнесу. Зараз багато домогосподарств на Донбасі налаштовані розпочати власну справу. Саме для таких позичальників Ощад у рамках програми «Будуй своє» пропонує мікрокредити. Гнучкі умови адаптовано під найрізноманітніших позичальників: лояльний підхід до застави, простий пакет документів. А за підтримки Донецької ОДА доступ до фінансування буде ще простішим, що сприятиме відновленню економіки Донбасу», – зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Технологію мікрокредитування розроблено згідно з найкращими європейськими банківськими практиками за допомогою Німецько-українського фонду та Франкфуртської школи фінансів і менеджменту та за сприяння стратегічного партнера Ощадбанку – Європейського банку реконструкції та розвитку.

Ощадбанк – єдиний банк, який видає нові кредити в Донецькій і Луганській областях і продовжує фінансувати діючих клієнтів. Зокрема, прийнято рішення про розширення кредитної лінії фермерському господарству «Династія», яке є постійним клієнтом банку з 2002 року. Незважаючи на близькість до лінії розмежування господарство не припиняло свою діяльність, продовжує працювати і справно розраховуватись за кредитом.

«Такі клієнти  як «Династія» дуже цінні для нас. Попри надскладні умови вони є рушієм розвитку сільського господарства, а значить – і економіки Донбасу», – зауважив Андрій Пишний.

Детальніше про програму – на https://buduysvoe.com/

Прес-служба Ощадбанку