Новини ФРП
21 Лютого, 2023

Фонд розвитку підприємництва та Укрексімбанк збільшують фінансування малого бізнесу України на 250 млн грн

21 березня 2023 року відбулось підписання кредитних угод між Фондом розвитку підприємництва (ФРП) та Укрексімбанком за трьома кредитними програмами ФРП з підтримки фінансування мікро, малих та середніх підприємств (ММСП) на загальну суму понад 250 млн грн.

Кредитні ресурси для Укрексімбанку будуть надані як за рахунок власних коштів ФРП, так і за рахунок коштів Проєкту «Підтримка МСП», що фінансується за підтримки Уряду Німеччини через Німецький банк розвитку KfW та Європейського Союзу, який компенсує валютні ризики з метою кредитування ММСП у національній валюті в межах ініціативи EU4Business.

«Фонд розвитку підприємництва радий поглибленню співпраці з Укрексімбанком, завдяки якій ми зможемо збільшити обсяг фінансової підтримки для малого та середнього бізнесу в умовах війни та зробити її максимально доступною для підприємців завдяки поєднанню з Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%», – зазначив Виконавчий директор ФРП Андрій Гапон.

Значна частина кредитних коштів неодмінно буде спрямована на підтримку фінансування малих та середніх підприємств, які здійснюють експортні операції, що сприятиме експансії продукції національного виробництва на світові ринки.

«Одним з наших ключових партнерів за напрямом фінансування середнього бізнесу є Фонд розвитку підприємництва. Під час війни Укрексімбанк не зупиняє кредитування, а навпаки є основним кредитором бізнесу та стратегічно важливих для економіки галузей. Тому ми підтримуємо постійний діалог з Фондом, щоб залучати альтернативні джерела фінансування та впроваджувати нові програми, які дозволяють клієнтам отримати кредити на більш лояльних умовах», – повідомив член Правління Укрексімбанку Михайло Медко.