Новини банків-партнерів
10 Квітня, 2024

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат від покупців та використовували для оплати товарів картками мобільний застосунок “Термінал” ПриватБанку.

“Коли немає електрики але є мобільний інтернет – Термінал є найбільш простим і доступним способом приймати оплати картками та не відмовляти клієнтові у покупці, – говорить член правління банку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв. – Ще одним зручним засобом приймати безготівкові оплати, коли немає світла, є QR код з POS-терміналу в нашому телеграм-боті”.

Якщо у підприємця є iPhone чи Android смартфон з NFC, його можна перетворити на POS-термінал. Для цього треба завантажити застосунок Термінал (https://privatbank.ua/business/terminal), зареєструватися за декілька хвилин та приймати до оплати картки будь-яких банків. До того ж застосунок оснащений функцією фіскалізації готівкових та безготівкових операцій ПРРО “Каса”.

Детальніше: https://privatbank.ua/help/alternative-payment-method

Лише минулого року за допомогою “Терміналу” українці оплатили 7,8 мільйонів покупок на суму понад 3,2 млрд грн. За кількістю оплат через “Термінал” та смартфон лідирують продуктові крамниці – майже 600 тис за рік, та заклади громадського харчування – 420 тисяч. Найбільший середній чек  – у салонах краси (1 550 грн) та магазинах електроніки (1 520 грн).