Новини МСП
21 Грудня, 2023

Мільйон на розвиток малого бізнесу: Lenovo вдруге запускає грантову програму для підприємців

Компанія Lenovo другий рік поспіль запускає навчально-грантову програму для підприємців — THINK ON. Ukraine. Це можливість для представників малого та мікробізнесу отримати знання та фінансування на розвиток власної справи. Сума грантового фонду складає 1 мільйон гривень. Подати заявку можна на сайті програми до 26 січня 2024 року.

Взяти участь у відборі та отримати фінансування в рамках THINK ON. Ukraine можуть українські виробничі та сервісні компанії, що застосовують інновації в продукті та бізнес-підході. Для цього вони повинні бути на ринку не менш як 2 роки, мати в команді від 5 до 50 працівників тощо. Детальна інформація про умови участі доступна на сайті програми у розділі “Критерії”.

У 2024 році грантова програма THINK ON. Ukraine фокусується на підтримці мікропідприємництва та малого бізнесу, тому грантове фінансування розділять між собою три переможці:

  • 1 місце — 500 000 грн;
  • 2 місце — 300 000 грн;
  • 3 місце — 200 000 грн.

Цього року компанія Lenovo передбачила ще більше можливостей для навчання учасників. Так,  усі охочі зможуть пройти поглиблений навчальний курс з розвитку та масштабування власної справи, який складатиметься з 9 лекцій. На фіналістів чекає майстер-клас із публічних виступів перед пітчингом, а також окрема лекція від голови журі Андрія Федоріва.

Етапи проєкту

26 січня — дедлайн прийому заявок

29 січня — старт навчального курсу

21 лютого — оголошення 10 фіналістів

13 березня — фінальний пітчинг для визначення переможців, які отримають грантове фінансування. Відбудеться наживо в інноваційному парку UNIT.City.

“Розумні технології Lenovo підвищують ефективність та доходи підприємств та навіть галузей у всьому світі. Тому завдяки Think ON. Ukarine ми хочемо поділитись своїм досвідом, експертизою та надати додаткові ресурси для зростання малого бізнесу в Україні, — коментує Тарас Джамалов, генеральний директор Lenovo в Україні. — Чим сильніші підприємці — тим міцніше економічне майбутнє нашої країни”.

Журі:

  • Андрій Федорів — голова журі, маркетолог, підприємець, інвестор, засновник маркетингової агенції Fedoriv Agency. GP та CEO Vesna Capital Investment Fund;
  • Тарас Джамалов, генеральний директор Lenovo в Україні;
  • Інна Поперешнюк, підприємиця, співзасновниця «Нової Пошти», співвласниця ресторанів «100 років тому вперед», «Інші Бістро», «Інші Бар» та «Полтава»;
  • Максим Заіка, операційний директор компанії Marie Fresh Cosmetics, переможець першої грантової програми THINK ON. Ukraine;
  • Ярослав Ярославський, мультипідприємець та інвестор, радник з розвитку бізнесу та співзасновник у PLATMA, ментор у Huge Thing/Google fot Startups, член ради Sikorsy Challange, засновник БФ «Свічадо».

На учасників чекають подарунки від компанії Lenovo та партнерів програми: Lean Institute Ukraine та Indi Vision.

Попередня грантова програма

Компанія Lenovo реалізувала грантову програму THINK ON. Ukraine минулого року з нагоди 30-річчя бренду ноутбуків ThinkPad. Торік експертне журі грантової програми обрало як переможця компанію Bionerica, яка займається заготівлею та перероблюванням ягід і грибів. Компанія отримала 1 млн гривень, які спрямувала на розширення виробничих потужностей переробного підприємства та збільшення кількості робочих місць.

Про компанію Lenovo:

Lenovo — глобальна технологічна компанія з доходом у $62 млрд, яка посідає 217 місце в рейтингу Fortune Global 500, об’єднує 77 000 працівників по всьому світу та щодня обслуговує мільйони користувачів на 180 ринках. Зосередившись на сміливому баченні — забезпечувати Розумні Технології для Кожного, компанія Lenovo стала провідним світовим гравцем на ринку ПК, продовжуючи розширення у сферах зростання, які сприяють розвитку технологій «нового ІТ» (клієнтських, периферійних, хмарних, мережевих та інтелектуальних), включаючи сервери, системи зберігання даних, мобільні пристрої, програмне забезпечення, рішення та сервіси. Ця трансформація разом з інноваціями Lenovo, що змінюють світ, створює більш інклюзивне, надійне та стійке цифрове суспільство для кожного. Компанія Lenovo зареєстрована на Гонконзькій фондовій біржі під назвою Lenovo Group Limited (HKSE: 992) (ADR: LNVGY). Щоб дізнатися більше актуальної інформації, відвідайте сайт https://lenovo.ua та перегляньте останні новини на StoryHub.