Новини МСП
02 Листопада, 2022

Не більше 60 млн грн на облаштування індустріального парку

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання коштів на безповоротній основі для облаштування індустріальних (промислових) парків та/або забезпечення будівництва об’єктів суміжної інфраструктури, необхідних для створення та функціонування індустріальних (промислових) парків» від 28 жовтня 2022 р. № 1207.

Як пояснила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко, передбачається, що загальна сума коштів для таких проектів, що надається будь-якому заявнику одного індустріального парку за рахунок коштів державного бюджету, не може перевищувати 60 млн гривень і 80% кошторисної вартості проекту.

Звернення заявників буде розглядатися утвореною Мінекономіки постійно діючою міжвідомчою комісією з підготовки рекомендацій щодо державного стимулювання індустріальних парків. На підставі її рекомендацій Мінекономіки прийматиме рішення про надання коштів або відмову у їх наданні та розміщувати на своєму веб-сайті інформацію про обсяги надання коштів із відображенням їх розміру в розрізі заявників, а також перелік заявників, яким відмовлено в наданні коштів у поточному році, та підстави надання ним відмови.

Органам місцевого самоврядування рекомендовано застосовувати Порядок, затверджений цією постановою, під час прийняття рішень щодо надання коштів на безповоротній основі ініціаторам створення індустріальних (промислових) парків – суб’єктам господарювання та/або керуючим компаніям таких парків для облаштування індустріальних (промислових) парків та/або забезпечення будівництва об’єктів суміжної інфраструктури, необхідних для створення та функціонування таких парків.

Джерело: Lexinform