Новини МСП
10 Січня, 2023

Платити податки та єдиний внесок можна на минулорічні рахунки

Державна податкова служба інформує, що для сплати податкових платежів та єдиного внеску в 2023 р. актуальні рахунки, які діяли в 2022 р., окрім нових бюджетних рахунків, відкритих Казначейством для зарахування акцизного податку з сигарил (коди класифікації доходів бюджету 14020601, 14030601), для зарахування авансового внеску з податку на прибуток підприємств, що сплачується платниками податку, які здійснюють діяльність з торгівлі валютними цінностями у готівковій формі (код класифікації доходів бюджету 11021700).

Поряд з цим, 1 січня 2023 р. перевідкриті рахунки для сплати податків до бюджетів Криворізької міської територіальної громади, Кропивницької міської територіальної громади, Полтавської міської територіальної громади. При цьому реквізити бюджетних рахунків інших територіальних громад залишаються незмінними.

Інформація про актуальні реквізити рахунків для сплати податкових платежів та єдиного внеску розміщена в електронному кабінеті платників, на веб-порталі ДПС у рубриці «Рахунки для сплати платежів» та в Центрах обслуговування платників.

Джерело: Lexinform