Новини МСП
08 Листопада, 2023

Понад 2400 українських підприємців та стартаперів вже пройшли перші освітні модулі національного акселератору «Власне»

Вже понад 2400 українських підприємців та стартаперів пройшли перші освітні модулі національного акселератору «Власне» від кращих експертів країни та вже користуються можливостями та здобутим досвідом.

Для учасників програми провели свої ефіри щодо аналізу бізнес-моделі, маркетингу, організації бізнесу, фінансового планування та побудови сервісу: Слава Балбек, Анастасія Владичинська, Олена Мальцева, Андрій Миронюк, Маріанна Самсонова, Антон Шулик, Ольга Бульбах та Наталія Заверуха.

На учасників очікує ще багато корисних ефірів щодо створення експортної
стратегії, розвитку цифрової трансформації, продукту та інновацій, залучення фінансування, релокаційного менеджменту. З ними виступатимуть Костянтин Євтушенко, Євген Клопотенко, Олександр Акименко та інші спікери акселератора.

Тож якщо ви маєте бізнес-ідею, ще є шанс зареєструватися. Заявки на участь приймаються до 10 листопада за посиланням: https://www.vlasneua.com. Національний акселератор «Власне» створений завдяки центрам підтримки підприємців Дія.Бізнес за сприяння Міністерство цифрової трансформації України та Офіс з розвитку підприємництва та експорту та за підтримки міжнародної технологічної компанії Mastercard і ПриватБанку.