Новини ФРП
10 Квітня, 2015

Представник НУФ взяв участь у семінарі-практикумі (7-8 квітня 2015 року)

В рамках співпраці Німецько-Українського фонду (далі – НУФ) з Проектом USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні” представник НУФ взяв участь у семінарі-практикумі (7-8 квітня 2015 року) з метою надання пілотним містам (17 міст України, переважно обласні центри, у т.ч. Київ) рекомендацій щодо оптимальних техніко-економічних рішень з розробки та обґрунтування проектів з чистої енергії в основних секторах міського господарства та вибору пріоритетних джерел залучення інвестицій для впровадження проектів.

На вказаному заході вдалось об’єднати інтереси кредитно-фінансових установ, органів державної влади, місцевого самоврядування, експертів, представників муніципальних і комерційних підприємств, які зацікавлені у реалізації енергоефективних проектів та проектів із заміщення викопних видів палива відновлювальними та альтернативними джерелами енергії.

Представник Німецько-Українського фонду представив учасникам семінару програми НУФ з підтримки фінансування інвестиційних проектів малих і середніх підприємств України, спрямованих на підвищення енергоефективності.