Новини банків-партнерів
15 Березня, 2019

ПроКредит Банк пройшов другий наглядовий аудит системи екологічного менеджменту

ПроКредит Банк отримав підтвердження відповідності своєї системи еко-менеджменту стандарту ISO 14001 до: 2015 в рамках другого наглядового аудиту. Сертифікація системи еко-менеджменту була проведена в березні 2017 року компанією ТЮВ Тюрінген (TÜV Thüringen e.V.) і підтверджена в березні 2018 і 2019 років. Сертифікат діє до березня 2020 року і поширюється на всі відділення ПроКредит Банку.

Система екологічного менеджменту дозволяє ПроКредит Банку управляти своїм впливом на навколишнє середовище. Банк не здатний надати значний негативний вплив на навколишнє середовище безпосередньо; така специфіка сфери надання фінансових послуг. Прямий вплив обмежена споживанням енергії, палива, паперу та води, а також формуванням відходів. При цьому, в 2018 році банк знизив своє споживання електроенергії на 18%, теплової енергії – на 46%, паперу – на 40%, відповідно.

Тому ПроКредит Банк приділяє значну увагу екологічному підходу у своїй кредитній діяльності. Через фінансування клієнтів банк надає хоч і опосередкований, але більш значущий вплив на навколишнє середовище, ніж безпосередньо. Тому ПроКредит Банк ретельно перевіряє, як потенційні позичальники керують екологічним і соціальним ризиками своєї діяльності, і фінансує тільки ті компанії, де управління цими ризиками знаходиться на належному рівні.

Крім того, банк фінансує «зелені інвестиції» – інвестиції в енерго-ефективність, поновлювану енергетику і екологічно-дружні проекти. Станом на 28 лютого 2019 року частка зелених кредитів в загальному кредитному портфелі банку складає 15,2%. На аналогічну дату 2018 року частка становила 12,9%.