Новини МСП
24 Січня, 2024

Пройти бізнес-навчання та отримати грант: детальні умови програми THINK ON. Ukraine від Lenovo

Компанія Lenovo продовжила термін приймання заявок на участь у грантовій програмі THINK ON. Ukraine та анонсувала старт навчання з розвитку та масштабування власної справи.

Реєстрація на грантову програму триває до 2 лютого

Навчально-грантова програма орієнтована на малий та мікро бізнес, який працює від 2-х років, має річний обіг від 5 млн грн та від 5 працівників у команді. Як і торік, експертна комісія спершу визначить 10 фіналістів, яких 13 березня запросять в  UNIT.City для офлайн пітчингу бізнес-ідей. На основі їх виступів журі визначить трьох переможців, які розділять між собою грантовий фонд у розмірі 1 мільйон гривень.

Компанія Lenovo передбачила й додаткові можливості для учасників:

 • менторська сесія з головою журі Андрієм Федорівим — для підприємства, яке посяде перше місце;
 • лекція та Q&A сесія з Андрієм Федорівим — для десятьох фіналістів;
 • подарунки від партнерів програми: Forbes Ukraine, Lean Institute Ukraine, Indi Vision.

Деталі та реєстрація: https://lenovo.ua/lp/thinkon

Дедлайн подачі заявок на грант: 2 лютого 2024.

В рамках THINK ON. Ukraine проведуть безплатне бізнес-навчання

Всі охочі розвиватись у підприємництві зможуть пройти поглиблений курс з розвитку та масштабування власної справи. Для цього не обов’язково брати участь у грантовій програмі та відповідати заявленим критеріям, достатньо окремо зареєструватись на вебінари. Усього їх буде 9:

 • Формування бізнес-моделі у поточних умовах — 29 січня;
 • Ефективне бізнес-планування — 31 січня;
 • Фінанси для власників МСБ — 2 лютого;
 • Розвиток продажів та вихід на нові ринки — 5 лютого;
 • Маркетинг для малих підприємств — 7 лютого;
 • Залучення фінансування та грантів — 9 лютого;
 • Найкращі підходи для впровадження ідей — 12 лютого;
 • ШІ для підвищення ефективності бізнесу — 14 лютого;
 • Lean-менеджмент — запорука успішного розвитку бізнесу — 16 лютого.

Деталі та реєстрація на курс: https://lenovo.ua/lp/thinkon#education

Попередня грантова програма

Компанія Lenovo реалізувала грантову програму THINK ON. Ukraine минулого року з нагоди 30-річчя бренду ноутбуків ThinkPad. Торік експертне журі грантової програми обрало як переможця компанію Bionerica, яка займається заготівлею та переробкою ягід і грибів. Компанія отримала 1 млн гривень, які спрямувала на розширення виробничих потужностей переробного підприємства та збільшення кількості робочих місць.

Довідка:

Про компанію Lenovo:

Lenovo — глобальна технологічна компанія з доходом у $62 млрд, яка посідає 217 місце в рейтингу Fortune Global 500, об’єднує 77 000 працівників по всьому світу та щодня обслуговує мільйони користувачів на 180 ринках. Зосередившись на сміливому баченні — забезпечувати Розумні Технології для Кожного, компанія Lenovo стала провідним світовим гравцем на ринку ПК, продовжуючи розширення у сферах зростання, які сприяють розвитку технологій «нового ІТ» (клієнтських, периферійних, хмарних, мережевих та інтелектуальних), включаючи сервери, системи зберігання даних, мобільні пристрої, програмне забезпечення, рішення та сервіси. Ця трансформація разом з інноваціями Lenovo, що змінюють світ, створює більш інклюзивне, надійне та стійке цифрове суспільство для кожного. Компанія Lenovo зареєстрована на Гонконзькій фондовій біржі під назвою Lenovo Group Limited (HKSE: 992) (ADR: LNVGY). Щоб дізнатися більше актуальної інформації, відвідайте сайт https://lenovo.ua та перегляньте останні новини на StoryHub.